Chtěl bych Vás co nejsrdečněji uvítat na našem novém společném farním webu. Doufám, že se Vám zde bude líbit a naleznete zde to, co hledáte. Pokud ne, prosím Vás o trpělivost. Během dalšího období sem budeme přidávat další informace. V případě podnětu nás neváhejte kontaktovat.

Podstata Boží lásky spočívá výlučně v plnění Boží vůle v každé chvíli a všechny pobožnosti mají za cíl pomoci nám splnit Boží vůli.

(sv. Maxmilián Maria Kolbe)

V současné době si můžete

• rezervovat intence,
  • zobrazit si přehled všech událostí ve farnosti v kalendáři, resp. pod sebou až do konce roku.
  • Dále je možné přečíst si historii, spoustu článků na různá témata, zjistit nejrůznější termíny a místa ve farnosti.
  • Je také možné zobrazit si zde jak vlastní oznámení, tak sdílená s ostatními farnostmi, stejně tak i články z různých farností.
  • Dále pak jsou zde nejrůznější galerie a informace o opravách ve farnosti.

V neposlední řadě jsou zde odpočty do další události a citáty na každý den.

Věřím, že se Vám tu bude líbit ♥ a rádi se sem budete vracet.

Váš realizační tým

• p. Radomír Němeček - obecná správa všeho druhu
  • Věrka Burešová - veškeré informace o náboženství v Žeranovicích a v Rackové
  • Hanka Zavadilová - veškeré informace o náboženství na Horním Lapači a druhý stupeň výuky náboženství na faře
  • Pavel Žižlavský - všechno o ministrantech, popř. mládeži a aktivitách :-)
  • Petra Minaříková - zápisy pastorační rady

Věříme, že náš tým není konečný a že se bude rozšiřovat. Kdokoliv byste chtěl přiložit ruku k dílu, ozvěte se komukoliv z realizačního týmu.