Umí si i dnes děti hrát? Věřím, že ano. Ale musíme jim vzít techniku, která myslí za ně. Ať se zapojí jejich mozek, intuice a fantazie. To je výzva!

A zároveň nová soutěž farnosti.

Maminky, tatínkové, babičky, dědové… vzpomeňte si na oblíbenou hru nebo činnost vašeho dětství a naučte ji své děti a vnoučata!

Vyfoťte se anebo namalujte obrázek činnosti nebo hry, kterou rodiče či prarodiče dělali jako děti a teď ji naučili své děti nebo vnoučata.

Kdo nemá děti nebo vnoučata, může vyfotit nebo namalovat i jiné děti, kterým předal zkušenost ze svého dětství. (Pozn.: Vzhledem k situaci se nemusíte stýkat. Můžete si o činnostech i hrách povídat jen např. po telefonu.)

Fotografii nebo obrázek společné činnosti pošlete do Velikonoc:

emailem na fazeranovice ado.cz

vhoďte obrázek do schránky fary v Žeranovicích

zašlete poštou na Farnost Žeranovice 36

dejte paní katechetce

doneste do kostela

nezapoměňte uvést jméno a přijímení a obec odkud pocházíte.

Výherce budeme losovat o 2.neděli velikonoční 11.4. 2o21 po mši sv. kolem 9:00 hodiny ( ceny připravujeme )