Pastorační centrum brněnské diecéze již podvacáté připravilo brožuru Průvodce adventem. I letos je v ní každý den Boží slovo provázeno myšlenkami z děl autorů jako jsou:
papež František, emeritní papež Benedikt XVI, Józef Augustyn, Vojtěch Cikrle, Zbigniew Czendlik, Timothy Dolan, Anselm Grün, Guy Gilbert, Fabrice Hadjadj, Ladislav Heryán, Charles Journet, Joseph Langford, Thomas Leoncini, James Mallon, Josef Maureder, Jean Mercier, Aleš Opatrný, Angelika Pintířová, Josef Prokeš, Helmut Schlegel, Matka Tereza, Marek Orko Vácha, Markéta Zahradníková, Michal Zamkovský.

Brožuru si za dobrovolný příspěvek můžete koupit v Žeranovicích na stolečku vzadu v kostele (brožura je oceněna na 12 Kč) v době, kdy bývá kostel otevřen např. v neděli od 9:00 do 10:00. Nebo si ji můžete zdarma stáhnout na Google Play na mobilních zařízeních s operačním systém Android.

Obraz Evy a Marie je stažen z webových stránek diecézního katechetického centra Biskupství brněnského. Obraz používá Biskuptví brněnské s laskavým svolením autorky sestry Grace Remington z trapistického opatství Mississippi Abbey v Dubuque ve státě Iowa v USA.