Proč zrovna "rozjasni tvář"? Třeba proto, že Pán Bůh také "rozjasňuje tvář", aspoň tak se to píše v Bibli:

Ať nad tebou Hospodin rozjasní svou tvář a je ti milostiv! (Áronovo požehnání, Numeri 6,25)

Rozjasni tvář nad svým služebníkem, ve svém milosrdenství mě zachraň. (Žl 31,17).

A ještě na dalších místech v Bibli bychom našli verše o rozjasněné tváři. Duch svatý totiž přináší RADOST. Pojďme ji sdílet společně! Nechme rozjasnit i naše tváře.

A proto je tu velká soutěž pro všechny!

POŠLETE VAŠI FOTOGRAFII NA TÉMA "ROZJASNI TVÁŘ" na adresu [email protected] a napište k fotografii krátký text - může to být skutečný nebo vymyšlený příběh, duchovní zamyšlení, povzbuzení, legrační příhoda nebo pár vět o tom, kde a jak fotografie vznikla.

Vaše fotografie a texty budou zveřejněny na těchto webových stránkách, kde budete moci také hlasovat o nejlepší příspěvek.

Čas na fotografování a napsání článku máte do adventu. (Podle zájmu tento čas možná prodloužíme.) Během adventu by pak mělo probíhat na našich webových stránkách hlasování.

O Vánocích proběhne vyhlášení výsledků a předání cen ve všech kostelích našich farností.

1. cena je úplně nový chytrý telefon Realmi C11 se zárukou. Drobnými cenami bude odměněn každý soutěžící !

♥
fotografie odevzdejte do nejpozději do 2.neděle adventní. Prodlužujeme odevzdání fotografií do 3.neděle adventní.

hlasování o vítěznou fotografii začíná od 2.neděle adventní a probíhá na webových stránkách. Bude ukončeno 17.12.

V neděli 18.12. o 4 neděli adventní vyhlásíme vítěze soutěže.

Fotografie soutěžících:

Dorňákovi a Šoustalovi

Zde zasílám příběh :-D

Ikdyž v sobotu panovalo chladné a sychravé počasí, Anička s Tomáškem se rozhodly, že se půjdou vyvětrat chvíli ven. Vyběhly na zahradu a zanedlouho se vrátily s obrovským křikem a nadšením ve tvářích, že máme na zahradě pštrosa....???? Pro člověka těžko uvěřitelná zpráva, které také nikdo zprvu nevěřil. Ale protože Anička s Tomáškem stále naléhaly, šli jsme se tedy podívat....A opravdu, po zahradě nám kolem plotu chodilo mládě pštrosa Nandu.....Vykulili jsme oči, protože jsme opravdu nevěřili vlastním očím, co vidíme....

A pak začala mela.... Nebo spíš odchyt malého vyplašeného pštrosíka. Po několika pokusech se nám ho podařilo chytnout a zavřít do chlívku. Mezitím přišli na návštěvu Honzík se Zuzankou, takže dětského křiku a nadšení tam bylo rázem, jako když se sejde celá škola. Muselo nás být slyšet až na druhé straně dědiny. I přes protesty dětí, které by si pštrosíka nejraději nechaly, jsme vyřídili pár telefonátů a pštrosa jsme předali myslivcům. Zde bude do doby, než se mu podaří najít původního majitele nebo nový domov. Radost a neuvěřitelný zážitek však ještě dlouho bude v našich myslích.

jak jsme chytila pštrosa

Matuškovi

Matěj Klimek

Martin Andrýsek

Doplňte

• Lukáš Andrýsek

fotka

Nadpis sekce 5

Doplňte obsah sekce 5, která se bude automaticky zobrazovat a skrývat.

Nadpis sekce 6

Doplňte obsah sekce 6, která se bude automaticky zobrazovat a skrývat.

Nadpis sekce 7

Doplňte obsah sekce 7, která se bude automaticky zobrazovat a skrývat.

Nadpis sekce 8

Doplňte obsah sekce 8, která se bude automaticky zobrazovat a skrývat.

Nadpis sekce 9

Doplňte obsah sekce 9, která se bude automaticky zobrazovat a skrý

Zde můžete hlasovat, která fotka s příběhem se vám nejvíce líbí :